Reference

Na jaře jsem měl možnost díky agentuře Sport Performance Agency strávit předsezónní přípravu v golfové akademii Jason Floyd Academy ve španělské Esteponě, která je vyhlášená profesionálním a přátelským přístupem trenérů a využíváním moderních technologií. Část pobytu jsem bydlel přímo v apartmánech na hřišti Valle Romano Golf, část v campusu Sotogrande International School. Na závěr pobytu jsem se zúčastnil turnaje organizovaného Jason Floyd Academy a Real Federación Andaluza de Golf. Turnaj se konal v Real Club de Golf Guadalmina a já jsem v kategorii Handicap U15 vyhrál. V akademii se mi moc líbilo, trenéři byli super. Doufám, že se tam zase brzy vrátím!
Nikolas S.
2017/03/20
V akademii Jasona Floyda se mi moc líbilo. Způsob práce není dril jednotlivých úderů, ale trenéři akademie, prostřednictvím různé nejnovější techniky, vedou golfistu k pochopení hlavních principů golfových úderů. Ty pak aplikují s ohledem na přirozenost a pohybové možnosti daného golfisty. Tato určitá volnost mi vyhovuje. Golf je pak pro mě mnohem zábavnější. Po návratu jsem cítila velké zlepšení a už plánuji další pobyt v akademii na velikonoční a letní prázdniny. Pobyt v akademii mne také velmi motivoval k dalšímu tréninku a povzbudil mou snahu v budoucnu získat golfové stipendium na některé z amerických univerzit!
Klaudie K.
2017/02/28
Moc děkujeme agentuře Sport Performance Agency za zprostředkování našeho pobytu ve Vilas Tennis Academy na Mallorce a jsme moc opravdu moc rádi, že jsme jeli. Oba dva mí synové, kteří absolvovali tenisový program v akademii moc vzpomínají na všechny trenéry a jak jsme se měli skvěle. Zároveň se mnohé naučili a používají to v nynějším tréninku, ale je ještě hodně dřiny před námi, jestli chtějí něco dokázat!!! To jim kladli na srdce i ve Vilas:-). Získali pobytem mnoho zkušeností a moc rádi bychom pobyt příští rok znovu zopakovali!

Jana Z.
2016/09/30
Chtěli bychom poděkovat za zprostředkování pobytu našeho syna v tenisové akademii v Miami. Musíme pochválit vše, počínaje komunikací s agenturou, výpomocí se zpracováním formulářů i s nabídnutou pomocí na Floridě. Míša si pobyt velmi užil, jednak i proto, že přiletěl s předstihem a projel si Miami jako turista a pak jako tenisový hráč. V Evert Tennis Academy se mu líbil motivační přístup trenérů jak k technice a fyzičce, tak i k práci s psychikou = mental :) Dále se mu líbil program mimo areál - sportovní utkání, kino i americký fastfood :) Žádné výhrady nebyly ani k ubytování, ani k jídlu, ani ke spolubydlícím (z Francie a Michiganu). A unikátní úlovek v podobě fotky s Nickem Kyrgiosem (s olympijskou vítězkou Puigovou se v akademii minul) je taková třešnička na dortu. Takže shrnuto - máme prý šetřit na příští rok. Doufáme, že se to Míšovi zúročí za dva roky, kdy se bude rozhodovat o jeho vysokoškolském studiu a případném stipendiu.
Gabriela a Michal K.
2016/09/21
Rádi bychom poděkovali agentuře Sport Performance Agency za naprosto profesionální přístup k zajištění tenisové dovolené ve VILAS Tennis Academy. Program pro děti (8 a 10 let) byl připraven naprosto do detailů, včetně profesionálního přístupu trenérů k dětem. Byla jsem mile překvapena, jak se moje děti během pobytu zlepšili herně i kondičně a samostatně se zapojily do komunikace s trenéry, byť veškeré konverzace probíhaly v angličtině. Díky přístupu trenérů a všech zainteresovaných osob děti získaly motivaci nejen k účasti na tenisových zápasech, ale i ke studiu anglického jazyka, a to i přesto, že tenisová příprava byla pro děti tvrdá a motto místních trenérů „no pain no gain“ se naplnilo do posledního zbytku. Chtěla bych Vám dále poděkovat i za informace, které jste nám poskytla před samotnou cestou. Ubytování bylo na jedničku, stejně tak i stravování po dobu dovolené bylo bez nejmenších problémů. Děkuji moc za dokonalou přípravu našeho pobytu a přeji mnoho spokojených klientů!
Veronika H.
2016/09/15
Náš pobyt a tréninkový plán na míru zajistila agentura SPORT PERFORMANCE AGENCY Markéty Kohoutkové. Tímto jí chci poděkovat za profesionální servis, který nám zajistili. Mohli jsme se tak naplno soustředit na zlepšování golfových dovedností a zbyl nám čas i na poznání několika krásných míst Floridy.
Trénink v JGPA byl pro nás velmi inspirativní. Individuální přístup trenéra spolu s využitím moderních technologií, ale hlavně léta zkušeností s tréninkem mnoha juniorských nadějí, nás uváděla v úžas a těšili jsme se na každou další „lesson“. A tak největším zklamáním pro nás byla krátká délka pobytu, kterou jsme si naplánovali. Nadále se tedy chystáme využít průběžné konzultace „přes Skype“ a těšíme se, že si co nejdříve necháme zajistit alespoň třítýdenní pobyt.
Radek Ch.
2016/08/15
Ve Vilas Tennis Academy se nám moc líbilo, byly jsme tam zrovna v době pořádání velkého juniorského mezinárodního turnaje a trenéři se nám věnovali i během zápasů. Ve čtyřhře jsme se dostaly dokonce až do samotného finále! Moc se nám líbila také fyzická příprava, která probíhala každý den přímo na nedaleké pláži a všechny tréninky jsem si moc užily! Už se moc těšíme na duben, kdy znovu do akademie pojedeme trénovat!
Ráchel H. a Zuzana K.
2016/04/30
Pro zajištění našeho golfového pobytu na Floridě jsme využili služeb agentury Sport Performance Agency a celý náš pobyt byl ze strany agentury skvěle zajištěn a to včetně ubytování, pronájmu auta, transferu z a na letiště, golfového tréninku atd. Děti byly nadšené z trénování v Junior Golf Performance Academy, z krásného tropického prostředí Golf Clubu Quail Creek, z profesionálního a současně velmi přátelského přístupu všech trenérů. Navíc nám byl zajištěn zajímavý doprovodný program, návštěva zápasu NHL, Busch Gardens a řada jiných atrakcí, které jsme si moc užili. Příští rok plánujeme pobyt určitě zopakovat.
Markéta P.
2016/04/30
Nedávno jsme se vrátili z tréninku v golfové akademii Junior Golf Performance Academy na Floridě. Tréninky jsme měli každý den se super trenérem který se jmenoval Spencer Graham na skvělém hřišti Quail Creek. Po návratu se nám také díky našemu velkému zlepšení podařilo kvalifikovat na Mistrovství Evropy do Skotska.
Ve volném čase jsme na Floridě také hráli golf na krásném hřišti na kterém jsme bydleli. Moc nás to tam bavilo, protože jsme měli pronajatý krásný dům s teplým bazénem, ve kterém se nám krásně bydlelo. Jezdili jsme na hezké výlety, na pláž, na NHL, kde hrál Jaromír Jágr a jeho Panthers, což byl pro nás byl velký zážitek. Moc se těšíme až pojedeme do akademie trénovat příště!
Eliáš a Gabriel P.
2016/04/20
více... méně...