dl_meloneras_jumbo
spain-map_w

DAVID LEADBETTER
GOLF ACADEMY
MELONERAS
GRAN CANARIA

LGA Lopesan Meloneras Golf Academy se nachází v nádherné palmové oáze jižního pobřeží ostrova Gran Canaria a její 18 jamkové mistrovské hřiště se jako jediné na ostrově nachází přímo u moře a nabízí tak překrásné výhledy na oceán. Klienti akademie jsou ubytovaní v luxusním, 4 hvězdičkovém komplexu Lopesan Costa Meloneras Resort Spa & Casino, který se nachází přímo u moře a je obklopen nádhernou tropickou zahradou. Tento hotelový komplex nabízí svým hostům kromě golfu také mnoho jiných sportovních aktivit (jízdu na koni, tenis, plachtění, potápění, windsurfing a vodní lyžování) a také mnoho bazénů a rozsáhlé wellness centrum. Pro děti od 4 do 12 let je připraven pestrý program v dětském hotelovém klubu. Tento rezort splňuje veškeré požadavky na strávení nezapomenutelné golfové dovolené.

Golfová akademie nabízí možnost tréninku s vyškolenými instruktory Davida Leadbettera, kteří prostřednictvím golfových lekcí zlepší hru hráčům kterékoliv výkonnostní úrovně. Tréninkové zázemí disponuje driving rangem, chipping a putting greenem a při tréninku trenéři využívají špičkovou golfovou techniku. Výhodou akademie je také možnost celoročního venkovního tréninku.

Akademie nabízí mnoho různých tréninkových balíčků určených jak pro začátečníky, tak i pro výkonnostní hráče. Nabízí také juniorské golfové programy a možnost výuky dítěte zdarma k tréninku dospělého. Možnost využití hřiště ke hře je samozřejmostí.

 

Dostupnost:

letecky přímým letem z Prahy do Gran Canaria.

flag-es