dl_orlando_jumbo
USA-map1_w

DAVID LEADBETTER
GOLF ACADEMY
ORLANDO
Florida

Leadbetter Golf Academy v Championship Gate je hlavní a největší akademií Davida Leadbettera a nachází se v Orlandu, jen několik minut jízdy od Disneylandu a 20 minut od mezinárodního letiště v Orlandu. Akademie se nachází v krásném 36 jamkovém golfovém rezortu, který kromě golfového zázemí té vůbec nejlepší kvality nabízí svým hostům luxusní ubytování ve Four Diamond Omni Resort. Tento rezort disponuje 720 hotelovými pokoji, plně vybavenými prostornými vilami, bazény, lázněmi evropského stylu a mnoha restauracemi a to vše v rámci jednoho rezortu. V rámci pobytu je možné využít i pravidelný transfer hotelu do jednotlivých parků Walta Disneyho. Tento rezort maximálně splňuje veškeré požadavky klienta na strávení aktivní golfové dovolené spojené s mnoha dalšími doplňkovými aktivitami.

Golfová akademie je vedena jedněmi z nejlepších golfových trenérů Davida Leadbettera, kteří při tréninku využívají tu nejmodernější golfovou techniku. Akademie mj. nabízí prostornou, 4 akry velikou, tréninkovou plochu, 7 dobře vybavených video místností, vnitřní odpaliště a studio biomechaniky. Akademie má své vlastní fitness studio a nabízí také služby renomovaných psychologů a golfových konzultantů.

Akademie poskytuje jak individuální golfové hodiny a balíčky dle individuálního přání, tak i dvou nebo třídenní intenzivní programy se zaměřením na zlepšení jednotlivých aspektů golfové hry. Nabízí také juniorské golfové boarding programy spojené i s výukou angličtiny. Samozřejmostí je potom neomezená hra na hřišti během pobytu.

.

 

Dostupnost:

letecky z Prahy do Orlanda.

flag-us