dl_palm_beach_garden_jumbo
USA-map1_w

DAVID LEADBETTER
GOLF ACADEMY
PALM BEACH GARDENS
Florida

Akademie Davida Leadbettera v PGA National v Palm Beach Gardens představuje kombinaci špičkové golfové přípravy a luxusní dovolené. Golfový rezort PGA National v Palm Beach Gardens na východním pobřeží Floridy nabízí skvělé možnosti pro zlepšení golfových dovedností a zároveň relaxaci ve 4* luxusním hotelu PGA National Resort & Spa.

V golfovém rezortu je celkem 90 mistrovských jamek a zahrnuje např. takové hřiště jako je Champion Course, na němž se každoročně pořádá PGA Tour Honda Classic, a které bylo v minulosti hostem i Ryder cupu a PGA Chamionship. Hotelový komplex potom svým hostům nabízí rozsáhlé European style spa, včetně možnosti absolvování mnoha lázeňských procedur, několik bazénů, restaurací a Health & Racquet Club s 19 tenisovými kurty k využití.

Golfová akademie je vybavena tou nejlepší technikou na analýzu švihu a nabízí svým klientům rozsáhlé tréninkové zázemí zahrnující oboustranný driving range, pěti bunkerový chiping green, putting green a také vnitřní prostory pro analýzu švihu. Golfoví instruktoři této akademie patří mezi nejlepší a specializují se na zlepšení jak golfového švihu, tak i krátké hry každého klienta.

Akademie nabízí individuální hodiny golfu, skupinové tréninky, možnost kombinace golfových programů s wellness programy v různé délce dle individuálního přání klienta. Klienti mohou zároveň v rámci svého pobytu využít hru na všech hřištích PGA National Resort.

.

 

Dostupnost:

letecky z Prahy do Miami, Ft. Lauderdale nebo West Palm Beach. Akademie zajišťuje transport z letiště přímo do komplexu akademie.

flag-us