dl_terre_blanche_jumbo
france-map_w

DAVID LEADBETTER
GOLF ACADEMY
TERRE BLANCHE
FRANCIE

Akademie Davida Leadbettera v Terre Blanche patří mezi vůbec jednu z nejlepších mezinárodních golfových akademií. Tato akademie sídlí nedaleko Cannes a jen 45 min jízdy z mezinárodního letiště v Nice. Její obrovskou výhodou je tak i středomořské klima, umožňující celoroční venkovní přípravu. Akademie se nachází v nádherném rezortu s dvěma mistrovskými 18 jamkovými hřišti a pětihvězdičkovým hotelem provensálského stylu. Hotel svým hostům nabízí 115 prostorných apartmánů a vil, několik bazénů jak venkovních tak i vnitřních, 4 restaurace včetně několikanásobně oceněného spa. Není proto divu, že je tento resort součástí celosvětového řetězce The Leading Hotels of the World.
Akademie dále disponuje prvotřídním golfovým zázemím včetně světoznámého Albatros Performance centra, které jako vůbec první v Evropě dostalo akreditaci od Institutu European Tour. Tuto vynikající golfovou akademii si vybrala k přípravě svých nejlepších hráčů také francouzská golfová federace. Trénink je veden trenéry, kteří zároveň trénují hráče na European Tour. Při své výuce používají světoznámou metodu Biomecaswing.
Akademie nabízí pro své klienty širokou škálu tréninkových programů pro hráče všech úrovní – programy od začátečníků až po tréninkové programy pro amatérské a profesionální hráče. Také nabízí programy pro juniory. Její obrovskou výhodou je i středomořské klima, umožňující celoroční venkovní přípravu.
.

 

Dostupnost:

letecky přímým letem z Prahy do Nice. Akademie zajišťuje transport z letiště přímo do komplexu akademie.

France vlajka