jason_floyd_jumbo
spain-map_w

JASON FLOYD
GOLF ACADEMY
ESTEPONA
ŠPANĚLSKO

Jason Floyd Golf Academy se nachází v nádherné oblasti na pobřeží Costa del Sol v údolí Valle Romano, Estepona, v ideálních klimatických podmínkách, které zajišťují možnost celoročního tréninku. Od letiště v Malaze je vzdálena cca 45 min. jízdy autem. Akademie disponuje krásným mistrovským 18 jamkovým hřištěm, které má ambici se v blízké době stát dějištěm turnajů European Tour. Ubytování je pro klienty zajištěné v hotelu Valle Romano Golf, který nabízí hráčům ubytování formou moderně vybavených prostorných apartmánů se dvěma ložnicemi, obývacím pokojem a plně vybavenou kuchyní. Součástí komplexu je dětský klub, bazén, posilovna, bar a restaurace. Hotel se nachází přímo u golfového hřiště, pouhých 5 minut jízdy autem od moře a známého španělského letoviska Estepona. V případě zájmu ubytování přímo u moře je možné využít např. luxusní Kempinski Hotel Bahia Estepona nacházející se jen několik minut jízdy od golfového hřiště.

Akademie byla založena a je vedena bývalým úspěšným golfistou Jasonem Floydem, který již v oblasti golfu působí více než 23 let a který již dovedl mnoho hráčů k vítězstvím na European Tour, European Challenge Tour a Asian Tour. Jeho tým je považován za vůbec ten nejlepší trenérský tým v Evropě! Akademie disponuje veškerým nejmodernějším vybavením pro trénink a má plně k dispozici driving range, chiping a putting green. Hráči mohou samozřejmě kdykoliv využít i hru na golfovém hřišti.

Akademie nabízí mnoho různých tréninkových balíčků pro hráče všech herních úrovní. Nabízí programy jak pro juniory tak i pro dospělé amatérské a profesionální hráče.

 

Dostupnost:

letecky přímým letem z Prahy do Malagy.

flag-es